Yayın hayatına ilk adımını 1996 yılında atan Tekstil Teknoloji Dergisi, tekstil sektörüne ışık tutmaya devam ediyor. Tekstil teknolojisindeki son yeniliklerle ilgili haberleri bünyesinde barındıran ve dünyanın dört bir yanına dağıtılan dergi; tekstil üreticilerine, yatırımcılarına, ihracatçılarına, sanayicilerine, akademisyenlerine, öğrencilerine, bilim insanlarına ve tekstil alanıyla ilgilenen yediden yetmişe herkese kaynak olma niteliği taşıyor.

Türkiye ve dünya gündeminin tekstil sektörüne yansımalarını analiz eden Tekstil Teknoloji Dergisi; sektör yetkililerinin, birlik ve dernek yöneticilerinin, devlet temsilcilerinin görüş ve açıklamalarıyla tüm tekstil dünyasını gelişmelerden haberdar ediyor.

Gündem, elyaf iplik, dokuma örme, digital baskı ve boya baskı terbiye gibi tekstilin alt konularını kapsamlı bir biçimde işleyen dergi, ayrıca özel bölüm olarak bir tekstil teknoloji üreticisi ülkeyi konu ediniyor.HAKKIMIZDA


21 yıl önce başladı yolculuk; bugün buralara gelebileceğimizin hayalleriyle… Bugün de çok daha büyük hedeflerin hayallerini kuruyoruz. Bir dergiyle çıktık yola, alanındaki ilk ve tek ihtisas dergisi... Dünya tekstil teknoloji devleri orada buluşuyor, Türkiye, dünyanın tekstil teknolojisini “Tekstil Teknoloji”den öğreniyordu, dünya da Türkiye’ninkileri… 250.sayısına yakında ulaşacağımız dergimiz 21 yıldır kesintisiz olarak okuyucuya ulaşıyor. Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da tekstil teknolojinin buluşma noktası olmaya devam edeceğiz.

Biz durmuyoruz; koşmaya devam ediyoruz. Yayınlarımız bizi diri tutuyor, heyecanımızı artırıyor. Bizi izlemeye devam edin…
Copyright 2017 - Teknik Fuarcılık A.Ş.